טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 עטים לפרסום


 
עט הינו מוצר הפרסום הנמכר והמשווק ביותר בענף מוצרי הפרסום. הוא מהווה מתנה אישית, אידיאלי לחלוקה בכנסים, הפקות וארועי קד"מ. ישנם עטים יוקרתיים אשר יתאימו כשי ללקוחות / ספקים חשובים וישמשו גם כשי לימי הולדת וארועים.

לחצו כאן לסיור בין קטגוריות המוצרים השונות וליצור עימנו קשר.

לא קשה לראות כיצד כמעט כל אחד מאתנו משתמש בעט למטרות מוכרות. אנו כותבים נייר עמדה מסוים, אנו חותמים על מסמכים שונים, אנו ממלאים טפסים שונים ואנו פותרים תשבצים או עושים עוד שימושים מקובלים בעט שלנו. לכן קבלת עט שהוא אלמנט פרסומי בעקרו, היא משהו שלא נתנגד לו. כך מקפידים ארגונים רבים להצטייד במגוון מרשים של עטים לפרסום כדי לחלק אותם ללקוחות פוטנציאליים ולמי שנמצא בקשר עם הארגון.
 
הרעיון הוא פשוט וחכם בעיקרו. זאת מאחר ומדובר בחלוקת עטים לפרסום הארגון כדי שכל מי שעושה שימוש בעט יראה את שם הארגון והדבר ישפיע עליו בצורה חיובית לאורך זמן. כשרואים שם של חברה לייצור רהיטים או כשמול עינינו מופיע שמו של עסק להתקנת מזגנים כשאנו משתמשים בעט שבכיסנו, אנו מושפעים מכך כשהשם אפילו מחלחל לתת מודע שלנו. לא צריך לחשוב שהדבר מוגזם מאחר ומוחנו זוכר דברים שהוא רואה בצורה קבועה כמעט מדי יום.
 
בפועל, הדבר אומר שברגע שיהיה צורך לשירותיהם של החברות המפרסמות, גדול הסיכוי שנפנה לחברה או לעסק ששמם רשום על העט. לכן עטים לפרסום הם כאלו שמוכיחים עד כמה אלמנט קטן וזול הוא כזה שיש לו יכולות לתרום רבות למהלך השיווקי של כל ארגון מסחרי. כשרוכשים עטים לפרסום מגורמים שמתמחים בכך, אפשר להיות בטוחים שלקוחות פוטנציאליים רבים ייחשפו לחברות ולעסקים שמעוניינים בהם כלקוחות בעתיד הנראה לעין.
 
עט הינו מוצר הפרסום הנמכר והמשווק ביותר בענף מוצרי בפרסום בישראל. הוא מהווה מתנה אישית, אידיאלית לחלוקה בכנסים, הפקות וארועי קד"מ. בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של עטי פלסטיק ועטי מתכת אשר יתאימו כשי ללקוחות, ספקים, שותפים עיסקיים, ימי הולדת, חגים וארועים שונים.
חברתנו מתמחה מזה כ-35 שנה בייבוא ושיווק עטים לפרסום, מכלל הסוגים והמינים. אנו מתחייבים לספק מוצרים איכותיים, באיכות הדפסה / חריטת ליזר מהגבוהות ביותר אשר ייצגו את בית העסק שלכם באופן המקצועי והמוצלח ביותר.