טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 מתנות לחג לעובדים


 
חברתנו מתמחה במציאת פתרונות למתנות לעובדים, מתנות למנהל, מתנות לחגים ומתנות לימי הולדת. בתקופות החגים ניתן להרכיב חבילות שי ממגוון מוצרינו בשילוב יינות, אלכוהול וממתקים באיכות הגבוהה ביותר.

אנו שמים דגש על אריזה מהודרת, איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים המתאימים לכל כיס.


לחצו כאן לסיור בין קטגוריות המוצרים השונות וליצור עימנו קשר.
 
ארגוני עובדים מנסים לעשות לא מעט פעולות על מנת לתת לעובדים מתנות מכובדות ברגע שמגיעים חגים גדולים כמו ראש השנה ופסח. אך נראה כי ההחלטה יכולה להיות מאוד לא קלה עבור מי שממונה על נושא זה בכל ארגון. כדי שניתן יהיה להחליט בצורה טובה יותר על מתנות לחג לעובדים כדאי להכיר מספר דרכים חשובות שיכולות לעזור בעניין זה. כך ניתן יהיה להשביע את רצונם של העובדים ולהרגיש שהם באמת מרוצים מהמתנה שקבלו.
 
נתחיל מכך שזה אולי לא מקובל לעשות סקר מסוים בין עובדיו של ארגון כלשהו כדי לקבל מידע לגבי איזו מתנה ישמחו לקבל. אך בהתאם לאופי הארגון ובהתאם לסוג העובדים שמועסקים בו אפשר ליצור התאמה גדולה יותר של מתנות לחג לעובדים. אם מציגים ערנות גדולה יותר גם לגבי התגובה למתנות שניתנו בשנה שעברה, הרי שאפשר לנהוג בחוכמה גדולה יותר ולהימנע מחזרה על טעות שהייתה תוצאה של מתנה חריגה או כזו שכלל לא התאימה לעובדי הארגון.
 
כדי לבחור טוב יותר מתנות לחג לעובדים, חברתנו מציגה את המתנות השונות באולמות גדולים כבר מספר חודשים לפני החגים, והדבר מאפשר לכל מנהל שעוסק בנושא זה להגיע למקום ולהתרשם בצורה מדויקת מרמת המתנות. אין ספק שכך ניתן לעמוד בצורה רצינית על איכותם של כלי בית שונים או על רמת ההתלהבות שיכולה ליצור אטרקציה מסוימת שתינתן לעובדי הארגון לקראת החג. במידה ולא הגעתם לתערוכה, אולם התצוגה שלנו פתוח לקראתכם בכל יום בין השעות 09:00 – 17:00 ניתן לתאם פגישה מראש עם נציג.