טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 מדוע רבים עדיין מזמינים עטים ממותגים


 
חברתנו מתמחה במציאת פתרונות למתנות לעובדים, מתנות למנהל, מתנות לחגים ומתנות לימי הולדת. בתקופות החגים ניתן להרכיב חבילות שי ממגוון מוצרינו בשילוב יינות, אלכוהול וממתקים באיכות הגבוהה ביותר.

אנו שמים דגש על אריזה מהודרת, איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים המתאימים לכל כיס.


לחצו כאן לסיור בין קטגוריות המוצרים השונות וליצור עימנו קשר.
 
אם מנסים להכיר טוב יותר את השוק של מוצרי הפרסום רואים כיצד יש לא מעט בעלי עסקים וגופים שונים בישראל שעדיין דואגים להזמין עטים ממותגים. המטרות לרכישת כמויות שונות של עטים כאלה הן די מגוונות. לעתים עסק מסוים מעוניין לחלק את העטים ללקוחות שלו או לאלו שהוא רוצה שיהיו לקוחות שלו, ולעתים עטים ממותגים הם כאלה שמחולקים במסגרת של כנס או בקונגרס מסוים אליו מוזמנים אנשים שונים. צורת החלוקה אולי פחות משנה, אך חשוב להתייחס ליתרון המהלך.
 
נראה כי זה בכלל לא קשה להבין את היתרונות של הדפסה על עטים עבור כל מי שרוצה ליצור מהלך מעניין ואותנטי של קידום מכירות גם בימינו. מדובר על אפשרות להעניק מתנה לא יקרה שבאמת יש מה לעשות איתה בלא מעט מקרים ועבור לא מעט אנשים, כך שבכל מקום בארץ מבינים עד כמה חברה איכותית שמציעה אפשרויות מגוונות ורציניות של הדפסה על עטים היא כזו שכדאי לבחון את מוצרי הפרסום שלה.
 
ההבנה כי עטים ממותגים משאירים רושם מאוד חיובי על מי שמקבל אותם כמתנה היא כזו שדוחפת עסקים, חברות וגופים אחרים להזמין כמויות שונות בהתאם לצורך ולמטרה שלהם. כך, גם כשאנו נמצאים בעידן שבו המתנות הופכות להיות הרבה יותר מתוחכמות ומשוכללות, הדפסה על עטים היא דבר שרבים עדיין שוקלים אותו בצורה חיובית. זאת על מנת לתת מתנה שבאמת יהיה לה ערך רציני אצל מקבליה.