טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 כל הדרך לחלוקה חיובית של מתנות לעובדים


 
חברתנו מתמחה במציאת פתרונות למתנות לעובדים, מתנות למנהל, מתנות לחגים ומתנות לימי הולדת. בתקופות החגים ניתן להרכיב חבילות שי ממגוון מוצרינו בשילוב יינות, אלכוהול וממתקים באיכות הגבוהה ביותר.

אנו שמים דגש על אריזה מהודרת, איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים המתאימים לכל כיס.


לחצו כאן לסיור בין קטגוריות המוצרים השונות וליצור עימנו קשר.
 
רגע החלוקה של מתנות לעובדים בגופים שונים ורבים במדינת ישראל הוא כזה שיכולה להיות לו משמעות רבה. אם חושבים בצורה רצינית על העובדים, הרי שרואים כיצד רגע החלוקה הוא רק תחנה סופית, אם נקרא לזה כך, של תהליך רכישה חשוב שבסופו אפשר באמת לעמוד מול כל עובד ועובד בכל מחלקה ובכל ארגון ולהעניק מתנה שתשמח את לבו ואף תגרום לו ללא מעט גאווה. זאת בזכות דרך נכונה שנעשתה בארגון לגבי רכישת מתנה לחג לעובדים השונים.
 
אם נעבור על הדרך שצריך לעבור ארגון מסוים אם האנשים שבו רוצים לרכוש בצורה רצינית מתנה שתספק את העובד, הרי שנראה כי אנו צריכים להתחיל בייעוץ שצריך לקבל הארגון ממשווק שעוסק ברצינות בתחום של מכירת מתנות לעובדים במדינת ישראל. ייעוץ כזה מוביל לשלב הבא של בחירה נכונה של מתנה לחג לעובדים שבאמת תתאים לסגנון האנשים במפעל מסוים ובאמת תעמוד בציפיות של עובדים שונים בכל מקום עבודה בו הם מבלים את מרבית שעותיהם.
 
לאחר ייעוץ ובחירה של מתנה לחג לעובדים צריך לדבר על רגע הרכישה עצמו שמורכב הן מסגירת העסקה והן מביצוע התשלום. שלבים אלו חשובים מאוד כדי שהמשווק יוכל להיות בטוח שהוא יכול למסור את המוצרים כנגד כסף שיקבל. לאחר מכן מועברת הסחורה אל אנשי הארגון כדי שאלו יחליטו מתי ובאיזו דרך יעניקו מתנות לעובדים שלהם כדי שכולם יהיו מרוצים. בסופה של דרך זו נראה כי נתקשה למצוא מישהו שלא יהיה מרוצה מהרכישה של המתנות השונות.