טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 היתרון היצירתי של גימיקים לפרסום


 
חברתנו קיימת מזה כ-35 שנה ומתמחה בין היתר בייבוא ושיווק גימיקים לפרסום.
נשמח להתאים עבורכם את המוצרים שייצגו את בית העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

לחצו כאן לסיור בין קטגוריות המוצרים השונות וליצור עימנו קשר.


יצירתיות היא עניין בעל ערך רב כמעט בכל דבר שאותו אנו עושים בחיים. מאחר ועסקים וחברות רוצים לקדם את עצמם בפני קהלי היעד הפוטנציאליים שלהם, הרי שהם מנסים לחשוב על אמצעים מיוחדים שיאפשרו להם לגייס כמה שיותר לקוחות. אמצעים מיוחדים אלו באים לידי ביטוי גם בהפקה והפצה של גימיקים לפרסום. את הגימיקים האלו אנו יכולים לראות בידיו של אדם מסוים או אצל חבר'ה אחרים שקבלו אותם כחלק ממהלך של קידום מכירות.
 
חשוב מאוד להבין שהמילה גימיק אינה חייבת להיות בהקשר שלילי או לגבי מישהו שמנסה לעשות משהו שאינו בעל מהות. כשאנו מדברים על גימיקים לפרסום אנו צריכים לשים דגש על הרצון ליצור פריט יצירתי שיהיה שונה מאלמנטים פרסומיים מוחשיים אחרים. אחרי הכול, לא מעט ישראלים נחשפים למהלכי פרסום כאלו ואחרים לאורך השנים, והם מקבלים אביזרים ופריטים שונים שמנסים לקשר אותם אל החברה או העסק שמחלקים אותם.
 
כשמדובר על גימיקים לפרסום רואים נציגי חברות ועסקים כיצד הם זוכים באפשרות מקורית הרבה יותר לעניין את ציבור הלקוחות שלהם. כך, כשעובדים מול חברתנו אשר מתמחה בתחום של מוצרי פרסום ומציגה היצע עצום של גימיקים לפרסום, הרי שלקוחות פוטנציאליים יכולים לקבל לידיהם אביזרים שיהיו גם שימושיים מאוד אך גם יצירתיים, מקוריים, מרעננים, מרתקים ואישיים הרבה יותר מאשר כל מוצר שכבר מוכר ללא מעט אנשים ברחוב.