טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 הדפסה על מחזיקי מפתחות


 

הדפסה על מחזיקי מפתחות היא הדבר הכי אישי שיש

כאם יש דבר שאנו יכולים להגיד עליו בבטחה שהוא הולך אתנו לכל מקום (חוץ מהטלפון הנייד החכם, כמובן), הרי שזה הוא צרור המפתחות שלנו. בין אם אנו מחזיקים בצרור של מפתחות הבית בלבד או בצרור של העסק, ובמיוחד אם הצרור כולל גם את מפתחות הרכב שלנו, הרי שאנו הולכים איתו לכל מקום. לכן זה לא מפתיע לראות כיצד משווקים של מוצרי פרסום מציעים היום אפשרות חשובה מאוד של הדפסה על מחזיקי מפתחות לכל דורש.
 
ראוי לדבר מעט יותר לעומק על הדפסה כזו, זאת מאחר ומדובר בהרבה יותר מאשר סתם מהלך בסיסי של קידום מכירות. מאחר וכאמור הצרור הולך איתנו לכל מקום, הרי שאנו גם שמים אותו על שולחן מול אדם אחר שרואה אותו ואנו יכולים לראות כיצד הוא גלוי ללא מעט אנשים שעימם אנו נפגשים. כך, הדפסה על מחזיקי מפתחות היא רעיון חכם שהן יוצר מתנה אישית והן חושף את המפרסם ללא מעט אנשים.
 
מה שיש לשים אליו לב כשמדובר על מהלך כזה הוא הדבר שנוגע לאיכות המוצר. אחרי הכול מחזיק מפתחות הוא מוצר פשוט ובסיסי מאוד, אך באמצעות איכות גבוהה של הדפסה על מחזיקי מפתחות וע"י בחירה של מחזיק סביר ומעלה, יכול מי שמקבל את המתנה ליהנות מפריט שלא יישבר לו ומהדפסה שלא תדהה לה. כך מרוויח הן מקבל המתנה והן מי שהעניק לו אותה, מאחר ושניהם גאים במחזיק שעושה את העבודה כל אחד מבחינתו האישית.