טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 מתנות לחג


 

בין חדשנות לשימושיות של מתנות לחג

כל אחד מאתנו מקבל מתנה לחג כשהוא עובד במקום רציני. אנו יכולים לראות כיצד ברגע שמגיעים חגי ישראל המשמעותיים יותר, כמו פסח וראש השנה, מעניקים מנהלי חברות ובעלי עסקים שי לעובדיהם. כל שי יכול להיות בסגנון מסוים וכל מתנה יכולה להציג רמת יוקרה כלשהי או למרבה הצער רק פשטות. אך נראה כי יש שני היבטים שעליהם יש לדבר ברצינות כשאנו עוסקים בנושא חשוב כמו מתנות לחג המחולקות בכל רחבי ישראל.
 
ההיבט הראשון הוא החדשנות שמציגות מתנות כאלה בין אם הן מחולקות בראש השנה ובין אם הן מחולקות בפסח. מאחר ואנו חיים בעולם דינאמי מאוד שבו בכל תקופה משתנים להם דברים רבים והשוק מוצף בחידושים שונים, הרי שנראה שהעובדים ישמחו יותר לקבל מכשיר חשמלי חדיש ולא מוצר חשמלי שמזכיר את המכשירים של פעם, אם נגדיר זאת כך. לכן חדשנות של מתנות לחג היא דבר חשוב שיש להתייחס אליו בכובד ראש.
 
ההיבט השני הוא לא פחות חשוב מאחר ולעתים חוטאים מחלקי המתנות, אם נגדיר זאת בצורה מעט קיצונית, בחדשנות שעליה הם מקפידים כשהם בוחנים שי לחג לעובדיהם. הכוונה היא שקורים מקרים בהם המוצר כל כך חדשני ומלא פונקציות עד שלעתים או שהעובדים לא יכולים להשתמש בו בצורה נוחה, אם בכלל, או שהמוצר הוא לא יותר מאשר גימיק שאין הרבה מה לעשות איתו. לכן מתנות לחג המצטיינות בחדשנותן הן מצוינות רק כשהן גם שימושיות ובעלות יכולת מימוש אמיתית לכל עובד.