טל': 04-8666652                       
בית מבצעים וחדשות מוצרים למי אנו מתאימים יצירת קשר
   
 


 

 בחירה באלמנט פרסומי כמו דיסק און קי ממותג היא רעיון חכם


 
חברתנו מתמחה במציאת פתרונות למתנות לעובדים, מתנות למנהל, מתנות לחגים ומתנות לימי הולדת. בתקופות החגים ניתן להרכיב חבילות שי ממגוון מוצרינו בשילוב יינות, אלכוהול וממתקים באיכות הגבוהה ביותר.

אנו שמים דגש על אריזה מהודרת, איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים המתאימים לכל כיס.


לחצו כאן לסיור בין קטגוריות המוצרים השונות וליצור עימנו קשר.
 
כשרוצים לחלק אלמנט פרסומי מסוים יש לבדוק האם הוא באמת יכול להשפיע בצורה חיובית על מי שמקבל אותו. חלוקה של מתנות כחלק ממהלך שיווקי או כחלק מקידום מכירות של ארגון מסוים, היא כבר לא דבר חדש, אך חשוב להבין אלו אלמנטים אחרים יכולים להלהיב את מי שמקבל אותם וגם לגרום לו לעשות בהם שימוש. כך למשל, גם דיסק און קי ממותג הוא כזה שראוי לבחון את היתרון שלו אל מול לא מעט מוצרים אחרים שמיועדים לפרסום ולשיווק.
 
כשאנו מדברים על דיסק און קי ממותג יש להבין כי אנו לא מדברים על אלמנט פרסומי ותיק, אם נגדיר זאת כך, אלא שמדובר על מוצר חדש יחסית שיש לו המון יכולות להציג למי שמקבל אותו. כלומר, התקן כזה של זיכרון נייד יכול לשמש הן אנשים פרטיים שרוצים להעביר סרטים או מידע אחר למחשבים אחרים, והן אנשי עסקים או גורמים אחרים שמבינים עד כמה אפשר לגבות על התקן כזה לא מעט מידע ולהיות הרבה יותר רגועים לגבי שמירה על המידע.
 
גוף מסחרי, מוסד מסוים, או כל ארגון כמו עסק או חברה שרוכשים אלמנט פרסומי מוצלח, רואים עד כמה הדבר יוצר תהודה חיובית. כך, אם אנו מדברים על דיסק און קי ממותג שמחולק כמתנה שיווקית במקום מסוים או ברגע כלשהו, הרי שניתן לראות עד כמה רבים ישמחו לקבל אותו. זאת מאחר ומדובר במתנה שמושית מאוד וגם עדכנית, אם נקרא לה כך. לכן מדובר על בחירה חכמה באלמנט פרסומי חדיש יחסית.